Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berluskoni model politikani

Me puro dhe kapele kaubojsi, por Ndocaj ka një tjetër model politikani

Është një nga politikanët më karizmatik të skenës politike shqiptare, por ndryshe nga sa mendojnë shumë, Eduart Ndocaj ka një model politikani shumë perëndimor....

Lajmet e fundit