Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berlusconit

Në spital me Covid, mjeku i Silvio Berlusconit bën deklaratën tronditëse: Kjo është e vërtetë, do të vdiste nëse…

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi, ndodhet në spital dhe po merr mjekim për Covid. Mjeku i tij Alberto Zangrillo, ka bërë një...

Lajmet e fundit