Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berlusconi

Tubimi i forcave të djathta italiane në Romë, Salvini i bashkohet Berlusconit: Qeveria e tanishme i ka duart me gjak

Matteo Salvini vetëm dy muaj pas dorëheqjes nga Partia 'Lidhja' ka zhvilluar në Romë një manifestim duke iu bashkuar të gjitha forcave të djathta...

Berluskoni del kundër rrymës, kinezët janë korrekt në çdo gjë

Prej javësh tashmë shtëpia e Mlian dhe të gjithë tifozët janë përfshirë nga një frikë e madhe për mungesë likuiditeti të pronarëve të rinj...

Berluskoni sërish nën hetim, ja akuza që rëndon mbi të

Prokuroria e Firences ka nisur një tjetër hetim për Silvio Berluskonin. Lajmin e ka konfirmuar avokati i ish-kreut të qeverisë, i cili...

Shpërthen Berluskoni, kjo është super-batuta për gruan e Macron

Ish-kryeministri Italian Silvio Berluskoi ka komentuar çiftin e ri presidencial në Francë, Emmanuel Macron dhe Brigite Trogneux. “Macron është një djalosh i bukur që...

Mjekët: Berluskoni në gjendje të shkëlqyer pas operacionit në zemër

Tre herë kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni, është i vetëdijshëm dhe në gjendje të shkëlqyer pas operacionit katër orë në zemrë, kanë thënë mjekët....

Lajmet e fundit