Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

berlin

Ministrja Ekonomi në Berlin: Shqipëria do të diversifikojë portofolin e turizmit

Në kuadër të panairit ndërkombëtar të turizmit ITB Berlin, Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, znj. Milva Ekonomi mori pjesë në konferencën...

Arti i kinezit me jelekët e shpëtimit të refugjatëve në Berlin shokon gjithë botën (VIDEO)

Qindra-mijëra refugjatë nga Siria kanë humbur jetën në detin Egje, nderkohë që artisti kinez, Ai Wei Wei ka “veshur” me mijëra jelekë shpëtimi kollonat...

Gjendet pako e dyshimtë në zyrën e Angela Merkel, evakuohet ndërtesa

Foto nga vendngjarja, "Reuters"

Lajmet e fundit