Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisla lu

Rama në emision, Berisha ndërhyn në Facebook dhe e paralajmëron

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar duke bërë një sqarim pas lajmeve se në takimin me ambasadorin amerikan Donald Lu nuk i ka kërkuar krijimin...

Lajmet e fundit