Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berishen

Protestuesit hedhin sërish koktej molotov, vështirësi në frymëmarrje për Bashën dhe Berishën nga gazi lotsjellës

Protestuesit sapo kanë hedhur sërish koktej molotov në drejtim të lulishtes pas Kryeministrisë. Shumica e atyre që gjuajnë janë djem të...

Lajmet e fundit