Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berishas

Të zhveshur nga kostumi zyrtar, Basha dhe Berisha ulen përtokë me protestuesit, ndërsa Kryemadhi…(FOTOT)

Të zhveshur nga kostumi zyrtar, lideri i opozitës, Lulzim Basha dhe ish-kryeministri Sali Berisha i janë bashkuar protestës para kryeministrisë. Sapo...

Lajmet e fundit