Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

berisha

Berisha: Për Ramën, Beqaj është hajduti më i suksesshëm në vjedhjen e shtetit

Ish-kryeministi Sali Berisha ka sulmuar Ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj, duke e akuzuar atë si një nga hajdutët më të mëdhenj të shtetit. ...

Drejt largimit nga Lazio, dy ekipe interesohen për Etrit Berishën

Portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, është drejt largimit nga ekipi i Lazios këtë muaj, për shkak se nuk konsiderohet më si portieri i...

“Kryeministri Edi Rama shkarkon nesër drejtoreshën e Doganave”, informacioni i mbërrin në telefon Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet i bindur se kryeministri Edi Rama do shkarkojë nesër drejtoreshën e Doganave, Pranvera Fagu, sipas informacionit që ka marrë Berisha,...

Berisha thotë se policia mashtron me deklaratat për të dizinformuar publikun

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri si dhe Policinë e Shtetit, duke thënë se kanë mashtruar me deklaratat për disa nga...

Basha dhe Berisha sulmojnë Ramën në 25 vjetorin e RD-së: Është armik i medias

Është përkujtuar sot 25 vjetori i gazetës Rilindja Demokratike, e cila u krijua si gazeta e parë opozitare në Shqipëri më 5 janar të...

Berisha: Denoncim nga Kuçova për ministren Felaj

Ish-kryeministri Sali Berisha, vazhdon me rublikën e tij tashmë të njohur në rrjetet sociale “Qytetari Dixhital”, ku pretendohet se qyetarë denoncojnë  me anë të...

Berisha: Rama i jep miliarda lekë PS-së nëpërmjet Briseidës për të blerë votat

Vendimin e qeverisë për të shpërblyer me 6 paga punonjësit e tatimeve nëse realizojnë planin, ish-Kryeministri Berisha e ka komentuar si favor që i...

Shullazi i kërkon biznesin biznesmenit, ky i fundit shkon te Rama dhe ja përgjigjia që i jep kryeministri sipas Berishës

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbajtur një konferencë me gazetarët ku ka folur mbi dekorimet e ish sigurimsave, deklaratat e kryeministrit Rama për Veriun si...

Rama: Në bregdet u importuan pronarë nga veriu, e panë detin për herë të parë me Saliun

Kryeministri Edi Rama në vijim të turin “Ta pastrojmë më tej Shqipërinë” është ndalur në qytetin bregdetar të Sarandës, i shoqëruar nga deputeti i...

Lajmet e fundit