Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

berisha

“Opozitarët patën vrull ta largonin”, Shehi për Berishën: U thashë “edhe xhenazja do 40 ditë”! Basha e ka bërë PD-në si Partia e Kinës

Deputeti Dashamir Shehi komenton zhvillimet në Partinë Demokratike, duke theksuar sipas tij problemet formale që Lulzim Basha i shkaktoi vetes duke e sjellë në...

Sali Berisha bën njoftimin e rëndësishëm: Për një PD më të fortë dhe më të hapur, nga sot nisim…

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se ditën e sotme do të fillojë lëvizja e tij, të cilën e ka quajtur Foltorja. Foltorja do të jetë bashkëbisedim...

Sali Berisha kërcenohet nga familja?! Basha zbardh çfarë i tha zyrtari amerikan Philip Reeker privatisht: Është vendimi i duhur për të…

Kreu i PD Lulzim Basha njoftoi mbrëmjen e djeshme se kishte përjashtuar nga Grupi Parlamentar Sali Berishën. Ish-lideri historik i kësaj force politike, tashmë...

“Ky është fundi i Berishës si xhelat”, trondit Frrok Çupi: Basha ka kërkuar MASA SIGURIE për të MBROJTUR JETËN e tij

Analisti i njohur Frrok Çupi komenton zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, nga përjashtimi i Sali Berishës deri te e ardhmja e kryetarit Lulzim...

Këta janë 6 deputetët që KUNDËRSHTUAN vendimin e Bashës për të përjashtuar Berishën (EMRAT)

Janë gjashtë deputetë demokratë që janë shprehur kundër vendimit të Lulzim Bashës për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar i PD-së. Vendimi i Bashës...

E ZBULON Berisha: Basha i kërkoi PROVA Yuri Kim për shpalljen time “non-grata”, AMBASADORJA i tha…

Ish-kryeministri Sali Berisha zbulon detaje nga takimi i ambasadores amerikane Yuri Kim me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Berisha tha se gjatë gjithë takimit,...

Sali Berisha padit për SHPIFJE Sekretarin amerikan të Shtetit, thirrje Blinkenit: Dërgo faktet në gjykatën franceze (Deklarata)

Ish-kryeministri Sali Berisha padit për shpifje Sekretarin amerikan të Shtetit Antony Blinken. Në një konferencë për media, Berisha ka bërë me dije se padia është...

Sali Berisha njofton deklaratë për media një ditë pas thirrjes së Yuri Kim për Bashën dhe Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha pritet të dalë në konferencën e dytë për media që kur u shpall person i padëshirueshëm nga Shtetet e Bashkuara të...

Zëri i Amerikës: Kim kërkoi distancim të qartë të PD-së nga Berisha

Në Shqipëri, ambasadorja amerikane Yuri Kim kërkoi sot një distancim të qartë të Partisë Demokratike nga ish lideri i saj historik Sali Berisha, të...

“Presioni” i Yuri Kim për të mos hyrë në parlament, Berisha shfaqet menjëherë në televizion

Sali Berisha ka vendosur të flasë sot pas deklaratës së fortë të ambasadores amerikane Yuri Kim ku nënkuptoi se ish-kreu i PD-së, tashmë i...

Lajmet e fundit