Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

berisha

Berisha pranon humbjen e zgjedhjeve dhe s’i ndahet Bashës: Jemi tradhtuar, nuk ke të bësh me ne, je zero!

Nga Gjirokastra, ku po mbahet “Foltorja” për një PD të bashkuar dhe më të fortë, ish-kryeministri Sali Berisha  ka hedhur akuza të forta kundrejt...

Patozi ironizon me kërcënimin e Salianjit: Ka thënë se do dorëhiqet nëse kthehet Berisha, tani e kuptoj mirë Lulin

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ironizon deputetin demokrat Ervin Salianji pas lajmeve në media ku aludohet se ky i fundit ka kërcënuar me...

Gjekmarkaj: Një perspektivë anti-amerikane është e paimagjinueshme për PD

Deputeti demokrat Agron Gjekmarkaj ishte ndër emrat që mbështeti vendimin e Lulzim Bashës për largimin nga grupi parlamentar të themeluesit të PD-së, Sali Berisha. Përmes...

“Opozitarët patën vrull ta largonin”, Shehi për Berishën: U thashë “edhe xhenazja do 40 ditë”! Basha e ka bërë PD-në si Partia e Kinës

Deputeti Dashamir Shehi komenton zhvillimet në Partinë Demokratike, duke theksuar sipas tij problemet formale që Lulzim Basha i shkaktoi vetes duke e sjellë në...

Sali Berisha bën njoftimin e rëndësishëm: Për një PD më të fortë dhe më të hapur, nga sot nisim…

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se ditën e sotme do të fillojë lëvizja e tij, të cilën e ka quajtur Foltorja. Foltorja do të jetë bashkëbisedim...

Sali Berisha kërcenohet nga familja?! Basha zbardh çfarë i tha zyrtari amerikan Philip Reeker privatisht: Është vendimi i duhur për të…

Kreu i PD Lulzim Basha njoftoi mbrëmjen e djeshme se kishte përjashtuar nga Grupi Parlamentar Sali Berishën. Ish-lideri historik i kësaj force politike, tashmë...

“Ky është fundi i Berishës si xhelat”, trondit Frrok Çupi: Basha ka kërkuar MASA SIGURIE për të MBROJTUR JETËN e tij

Analisti i njohur Frrok Çupi komenton zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, nga përjashtimi i Sali Berishës deri te e ardhmja e kryetarit Lulzim...

Këta janë 6 deputetët që KUNDËRSHTUAN vendimin e Bashës për të përjashtuar Berishën (EMRAT)

Janë gjashtë deputetë demokratë që janë shprehur kundër vendimit të Lulzim Bashës për të përjashtuar Sali Berishën nga grupi parlamentar i PD-së. Vendimi i Bashës...

E ZBULON Berisha: Basha i kërkoi PROVA Yuri Kim për shpalljen time “non-grata”, AMBASADORJA i tha…

Ish-kryeministri Sali Berisha zbulon detaje nga takimi i ambasadores amerikane Yuri Kim me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha. Berisha tha se gjatë gjithë takimit,...

Sali Berisha padit për SHPIFJE Sekretarin amerikan të Shtetit, thirrje Blinkenit: Dërgo faktet në gjykatën franceze (Deklarata)

Ish-kryeministri Sali Berisha padit për shpifje Sekretarin amerikan të Shtetit Antony Blinken. Në një konferencë për media, Berisha ka bërë me dije se padia është...

Lajmet e fundit