Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha tregon si veproi për marrëveshjen e detit kur ishte në pushtet: Edvini dhe Ditziu nuk u përfillën as për hosh as për balosh

Berisha tregon si veproi për marrëveshjen e detit kur ishte në pushtet: Edvini dhe Ditziu nuk u përfillën as për hosh as për balosh

Ish-kryeminstri Sali Berisha ka reaguar për marrëveshjen e detit duke e quajtur si një pazar që ka shkelmuar integritetin e vendit dhe interesin kombëtar. ...

Lajmet e fundit