Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha tregon konkluzionet e Samitit të Berlinit: S' ka hapje negociatash për Shqipërinë (PIKAT E TJERA)

Berisha tregon konkluzionet e Samitit të Berlinit: S’ ka hapje negociatash për Shqipërinë (PIKAT E TJERA)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur pak më parë konkluzionet e Samitit të Berlinit, të thirrur nga Merkel dhe Macron, kur morën pjesë liderët e...

Lajmet e fundit