Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha sulmon ramen

Berisha sulmon ashpër: Noriega dhe Haki droga krenarë për ekportin e tonelatave të kanabisit

Ish-kryeministri Sali Berisha edhe ditën e sotme ka vazhduar sulmet kundër qeverisë në luftën kundër kultivimit dhe trafikimit të lëndëve narkotike. Nëpërmjet një...

Apel ndaj kreut të qeverisë: Rama duhet të kërkojë ndjesë publike për këtë vrasje që ka ndodhur

Ish kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në “Facebook”, i ka kërkuar kreut të qeverisë  Edi Rama që t’i kërkojë ndjesë publikisht,...

Lajmet e fundit