Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha spahiu

Për herë të parë pas 9 vitesh, Sali Berisha takohet me Kreshnik Spahiun (Foto-Video)

Kanë kaluar rreth 9 vjet që prej përplasjes së ashpër të kreut të Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu dhe qeverisë së atëhershme me...

Lajmet e fundit