Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha shpifje gjyqi

Taulant Balla: U thye një tabu, gjykata dënoi Berishën

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për shpalljen fajtor për shpifje të ish...

Taulant Balla fiton gjyqin, Argita Malltezi: Gjyqtari dhe Balla manipuluan procesin, kam fakte

Deputeti socialist Taulant Balla, ka fituar gjyqin me vajzën e ish-kryeministrit Sali Berisha, Argita Malltezi. Gjykata e Apelit, me nje trupë...

Lajmet e fundit