Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha shkoder

Berisha nxjerr emrat: ‘Kush është personi që ka kryer 4 vrasje në Shkodër dhe ushtari i tij’

Ish kryeministri Sali Berisha, përmes një mesazhi të “qytetarit dixhital” hedh akuza të rënda ndaj qeverisë si të përfshirë në ngjarjet kriminale në Shkodër....

Lajmet e fundit