Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha sherr

Braçe: Hyra i vrarë në Parlament, nuk i toleroj më. Berisha: Është betejë për jetë a vdekje

Deputeti Erion Braçe ka thënë pas sherrit në Parlament se nuk ka ndërmed të tolerojë më fyrjet e Sali Berishës dhe Arben Ristanit. Ndërsa...

Lajmet e fundit