Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha publikon VIDEON, si gënjeu Taulant Balla për ‘Xhisielën’

Berisha publikon VIDEON, si gënjeu Taulant Balla për ‘Xhisielën’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në profilin e tij një video ku tregon gjithë alibitë e Qeverisë dhe Taulant Ballës, në lidhje me rastin...

Lajmet e fundit