Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha poston videon me Ramën, vajza e vogël i 'sulet' kryeministrit në televizor

Berisha poston videon me Ramën, vajza e vogël i ‘sulet’ kryeministrit në televizor

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak më parë një video humoristike, në të cilën shfaqet dhe Rama. Në video shihet një...

Lajmet e fundit