Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha policia

Ekskluzive/ Zbardhet letra e Kuvendit për shoqërimin e Berishës me polici në Komisionin hetimor (DOKUMENTI I PLOTË)

Sot në mesditë lajmi se policët trokitën në derën e deputetit Sali Berisha bëri bujë në media, ndërkohë që ish-kryeministri ishte nisur vetë për...

Sali Berisha i bën “zbor” Taulant Ballës, nuk i përgjigjet asnjë pyetje dhe ja çfarë i përsërit

Ish-kryeministri Sali Berisha është paraqitur sot në Komisionin Hetimor të CEZ-it, pak çaste përpara se policia të bënte shoqërimin e tij me forcë, por...

Lajmet e fundit