Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha parlament

Ja si reagoi Majko në momentin kur Berisha bëri thirrje për armatimin e qytetarëve (Video)

Deklarata e fortë e ish-kryeministrit Sali Berisha për armatimin e qytetarëve shqiptarë për të mbrojtur veten dhe pronën e tyre, ka shkaktuar ovacione në...

Berisha: Korruptuat ekspertët e reformës në Drejtësi. Byronë me mirë ia jap Shullazit sesa Saimirit

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka thënë gjatë fjalës së tij në Parlament se opozita ka kërkuar në draft konsernsual për Reformën në Drejtësi por qeveria...

Lajmet e fundit