Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

berisha nongrata

SHBA e shpalli non-grata, Berisha publikon fotot me Presidentët amerikanë dhe i uron për Pavarësinë: Miqtë e mi…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka uruar Amerikën për 4 korrikun, Ditën e Pavarësisë për Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Berisha me anë të një postimi në...

Ish-ministri i Jashtëm flet për vendimin e DASH: Gjest i mirëfilltë politik. Rama po i gëzohet ndërsa Meta…

Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj ka komentuar vendimin e DASH, i cili e shpalli “non grata” ish-kryeministrin Sali Berisha. Ai u shpreh se SHBA nuk...

Lajmet e fundit