Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha non grata shba

Gazetari Hoxha: Sipas burimeve, Sali Berishës dhe familjes së tij i është ndaluar hyrja në SHBA

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se sipas burimeve të tij ish kryeministrit Sali Berisha dhe familjes së tij i është ndaluar hyrja në Shtetet...

Lajmet e fundit