Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

berisha non-grata

VIDEO/ Kur Rama e pyeti drejtpërdrejt Berishën në 2019 “A e kapërcen dot oqeanin?”, ish-kryeministri: Sa herë të dua

Sot ish-presidenti dhe ish-kryeministri Sali Berisha së bashku me familjen e tij është shpallur “non-grata” në SHBA. Lajmin e ka dhënë Sekretari Amerikan i...

Lajmet e fundit