Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha ne tvsh

E RRALLË: Berisha shfaqet në “RTSH” dhe…sulmon televizionin: Është tërësisht i kapur nga qeveria, por…

Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur pas një kohe tepër të gjatë në një emision të Radio Televizionit Shqiptar. Por pjesëmarrja në...

Lajmet e fundit