Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha ne rtsh

E RRALLË: Berisha shfaqet në “RTSH” dhe…sulmon televizionin: Është tërësisht i kapur nga qeveria, por…

Ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur pas një kohe tepër të gjatë në një emision të Radio Televizionit Shqiptar. Por pjesëmarrja në...

Lajmet e fundit