Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha meta

PESË orë “kokë më kokë”, zbulohet takimi BERISHA-META. Kush i shoqëron (FOTO)

Presidenti Ilir Meta dhe ish-kreu i PD-së, Sali Berisha kanë drekuar bashkë sot për mëse pesë orë, sipas burimeve për gazetën Tema. ...

Berisha drekon me Metën, ja ndërkombëtarët që i bashkuan (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar pak më parë një fotoalbum me miqtë e shquar ndërkombëtar të Shqipërisë, në një drekë të thirrur nga presidenti...

Lajmet e fundit