Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha meta rama

Blushi publikon shifrat: Berisha, Rama dhe Meta, 45 vjet së bashku në pushtet

Kreu i Partisë Libra, Ben Blushi thotë se vota për partinë e tij do të thotë t’i japësh fund regjimit korruptiv të pre njerëzve...

Lajmet e fundit