Tirana
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
44 %
2.6kmh
40 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha me atlete

Artan Hoxha zbulon detajin te Sali Berisha dhe “ngre dyshime” (Foto)

Gazetarit investigativ Artan Hoxha, vështirë t’i shpëtojë ndonjë detaj sado i vogël në ngjarje të bujshme kriminale, por këtë herë detajin e ka “kapur”...

Lajmet e fundit