Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha llalla

Bllokimi nga SHBA dhe ndërprerja e Vettingut, Berisha flet për Adriatik Llallën

Ish kryeministri Sali Berisha shprehet se nuk i di aferat e Adriatik Lllallës që kanë çuar në marrjen e vendimit nga Departamenti amerikan i...

Lajmet e fundit