Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha kujton ‘8 Dhjetorin’ dhe i bën thirrje rinisë: Ashtu si studentët me në krye Azem Hajdarin

Berisha kujton ‘8 Dhjetorin’ dhe i bën thirrje rinisë: Ashtu si studentët me në krye Azem Hajdarin, ngrihuni për të përmbysur regjimin e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha kujton sot 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore, që u ngrit në një marshim masiv më 8 dhjetor të vitit 1990 për...

Berisha kujton ‘8 Dhjetorin’ dhe i bën thirrje rinisë: Ashtu si studentët me në krye Azem Hajdarin, ngrihuni për të përmbysur regjimin e Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha kujton sot 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore, që u ngrit në një marshim masiv më 8 dhjetor të vitit 1990 për të...

Lajmet e fundit