Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha kercenon

Berisha paralajmëron Ramën: ’98-ta do të të duket lule. Depot u hapën jo pa qëllim…

Ish-kryeministri Berisha ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se nëse do të vazhdojë të mbajë afër bandat dhe i ndërsen ato, “98-a do t’i duket...

Lajmet e fundit