Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha hoxha

I ‘zuri vendin’ në studio , Artan Hoxha ndjek Berishën nga shtëpia dhe i përgjigjet me “kode”

Prania e ish-kryeministrit Sali Berisha në emisionin “Java” ka bërë që gazetari Artan Hoxha të mos ishte sot në studio. Berisha...

Përplasja me Artan Hoxhën, çfarë ndodhi në RTSH ku është i ftuar Berisha? (FOTO)

Ish-kryeministri Sali Berisha është rikthyer sot në Radio Televizionin Shqiptar, për herë të parë pas gati 12 vitesh. Berisha nuk ka...

VIDEO e sherrit të Berishës me gazetarin Hoxha: Ti je hjeksi i Azem Hajdarit. Berisha; Je vrasës…

Ish kryeministri Sali Berisha dhe gazetari Artan Hoxha u përplasën ashpër gjatë një ndërhyrje që Berisha bëri me telefon në emisionin “Studio e Hapur”....

Lajmet e fundit