Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha flet në foltore

Berisha flet në foltore, Balla dhe Spiropali e qeshin së bashku (FOTO)

Ish-kryeminstri Berisha është duke mbajtur fjalën e tij në Kuvend, ku po flet për kokainën e kapur në Durrës. Berisha ka...

Lajmet e fundit