Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha fakt

Basha i la jashtë listës, shpërthen Berisha në reagimin e tij të parë: Lista ishte e kryetarit, gabim dhe përgjegjësi e tij

Ish kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka folur për herë të parë për largimet e figurave të rëndësishme të PD-së nga lista e...

Lajmet e fundit