Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha elbasan

“Berisha vesh jelek antiplumb”, gazetari Hoxha poston fotot: Kush e kërcënoi me jetë?!

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se gjatë vizitës në Shkodër dhe Elbasan gjatë kësaj jave, ish kryeministri Sali Berisha ka mbajtur të veshur jelek...

Lajmet e fundit