Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha e basha

Përfundon Byroja e Kuvendit: Përjashtohen Flamur Noka dhe Strazimiri, ‘falen’ Berisha e Basha

Ka përfunduar para pak minutash mbledhja e Byrosë së Kuvendit ku janë marrat disiplinore për disa nga deputetët e opozitës. Në...

Lajmet e fundit