Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha duma

Prapaskenat / Sali Berisha refuzon Grida Dumën, vë në vështirësi Lulzim Bashën dhe e detyron të dalë vetë…

Gjatë ngujimit në sallën e seancës plenare, demokratët qëndruan në kohë reale të informuar për atë që po ndodhte jashtë sallës. ...

Lajmet e fundit