Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha dudushi

Berisha sherr me Dudushin “live”: Ramës t’i kishe thënë dil përjashta. Gazetari: Unë s’shitem aty kishte 13 FRESSH-ista

Ish kryeministri Sali Berisha është përplasur me gazetarin Alban Dudushi teksa diskutonin për protestën e studentëve dhe debatin që kryeministri Edi Rama pati në...

Lajmet e fundit