Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha dhe rama

Berisha tone shpërthyese ndaj Ramës: Hypi lakuriq mbi gomar dhe shëtiste buzë liqenit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me veshjen e tij, e cila gjithmonë ka tërhequr vëmendje, sidomos në takimin e...

Lajmet e fundit