Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berisha dhe Moisiu

Deputeti i PD i habit të gjithë, fut në një “thes” Bashën, Ramën dhe Nanon: Berisha dhe Moisiu burra shteti

Kreu i Partisë Demokristiane, i sapo zgjedhur deputet në listat e Partisë Demokratike në qarkun e Shkodrës, ka dalë në një reagim në rrjetet...

Lajmet e fundit