Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha balla

Shkëlzen Berisha i kthehet Ballës: Shpjego pse ke udhëtuar më shumë me Mond Begon se tët shoqe

Vijojnë replikat dhe akuzat në distancë mes Taulant Ballës dhe Shkëlzen Berishës, pak orë pasi të dy duhet të përballeshin në gjyqin për shpifje,...

Lajmet e fundit