Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha austri

“SHBA dhe BE thirrje për votimin e reformës, Berisha niset për kurbet”, ironia e deputetit socialist

Pas reagimeve të Bashkimit Europian dhe Ambasadës Amerikane në Tiranë, për votimin në Kuvend të Reformës në Drejtësi, deputeti socialist Taulant Balla, ironizon ish-kryeministrin...

Lajmet e fundit