Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha artan hoxha

Pas përplasjes me Berishën, Artan Hoxha publikon VIDEON: Kush është hjeksi i Azem Hajdarit, kush e zhduku kasetën me dëshmi…

Përplasja mes gazetarit Artan Hoxha dhe ish kryeministrit Sali Berisha është zhvendosur nga studio televizive në rrjetet sociale. Berisha e...

S’përmbahet Hoxha, shpërthen ndaj Berishës: Do shkosh në burg si Pinoçeti! Unë do të të bëj kronikën… (AKUZAT E RENDA)

Gazetari Investigativ Artan Hoxha dhe ish kryeministri Sali Berisha kanë debatuar ashpër sot në emisionin “Studio e Hapur” duke akuzuar rëndë njëri-tjetrin. ...

E BUJSHME / Sherr ‘Live’: Hoxha përplaset keq me Berishën: T’i kam nxjerr kufomat nga varri. T’i njof killerat që ke nga pas. Zhduke...

Ish kryeministri Sali Berisha ka telefonuar në emisionin “Studio e Hapur” për të folur rreth akuzave të rënda që i bëri anëtarit të delegacionit...

Lajmet e fundit