Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha antiplumb

Berisha me ANTIPLUMB, Hoxha: E ka një sinjal, dhe të fortë madje. Shpresoj që Rama dhe Xhafaj…

Gazetari investigativ Artan Hoxha, postoi disa foto ku shpehej se ish kryeministri Sali Berisha kishte shkuar në Elbasan dhe Shkodër i veshur me antiplumb....

“Berisha vesh jelek antiplumb”, gazetari Hoxha poston fotot: Kush e kërcënoi me jetë?!

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se gjatë vizitës në Shkodër dhe Elbasan gjatë kësaj jave, ish kryeministri Sali Berisha ka mbajtur të veshur jelek...

Lajmet e fundit