Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

berisha aliyev

Kryesia shqiptare e OSBE përshëndet armëpushimin Armeni-Azerbajxhan, Sali Berisha i dërgon letër Aliyevit: I bindur se do i çlironi territoret

Kryesia shqiptare e OSBE-së ka përshëndetur marrëveshjen e armëpushimit mes Armenisë dhe Azerbajxhanit. “Për të arritur një paqe të qëndrueshme, angazhimi...

Lajmet e fundit