Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

beri

E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë

Një ngjarje e tmerrshem ka ndodhur në Argjentinë. Një 56-vjeçar ka përdhunuar 22 vjet me radhë vajzën e tij dhe ka bërë 8 fëmijë...

Lajmet e fundit