Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bëri dasmë madhështore, por ja cila është dhurata që mori nga stafi i ‘Portokallisë’ Gaz Paja

Bëri dasmë madhështore, por ja cila është dhurata që mori nga stafi i ‘Portokallisë’ Gaz Paja

Aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira u martuan dy javë më parë. Dasma e tyre u lakua pafund deri në...

Lajmet e fundit