Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Berhan Bajrakurti

Video-skandali, flet polici Berhan Bajrakurti: Jam i shokuar, i kërkoj falje familjes dhe gjithë Malësisë së Madhe

Polici i Gruemirës, Berhan Barjarkurti thyen heshtjen. I ftuar në emisionin "Me zemër të hapur", në News 24, Bajrakurti i ka kërkuar falje, familjes,...

Video-skandali, flet polici Berhan Bajrakurti: Jam i shokuar, i kërkoj falje familjes dhe gjithë Malësisë së Madhe

Polici i Gruemirës, Berhan Bajrakurti thyen heshtjen. I ftuar në emisionin "Me zemër të hapur", në News 24, Bajrakurti i ka kërkuar falje, familjes,...

Video-skandali, Gjykata e Shkodrës liron nga burgu policin Berhan Bajrakurti

Gjykata e Shkodrës liron nga burgu policin Berhan Bajrakurti.   Mësohet se gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë nga "30 ditë...

Gjykata e Shkodrës jep masën e sigurisë për policin e Shkodrës: 30 ditë burg për Berhan Bajrakurtin

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë për efektivin e policisë së Shkodrës në fshatin Grumierë, Berhan Bajrakurti. Gjykata ka...

Video-skandali +18/ ZBARDHET dëshmia e policit

Zbardhet dëshmia e policit Berhan Bajrakurti, i cili u arrestua dje pas publikimit të video-skandalit nga Newsbomb.al. Mësohet se pas...

Thellohet SKANDALI/ Tjetër pamje e turpshme e  policit që u denoncua dje në newsbomb (Ishte larguar nga policia për tentativa përdhunimi)

I publikohet një tjetër pamje e turpshme efektivit të policisë në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti, i cili mesa duket e paska patur zakon...

Skandali seksual me 15-vjeçaren, Lubonja bën DEKLARATËN e fortë: Di raste skandaloze në administratë

Analisti i njohur Fatos Lubonja ka komentuar në studio e rubrikës 'Opinion' në News24, ngjarjen e rëndë të denoncuar nga Newsbomb.al, ku polici Berhan...

DENONCIMI SHOKUES në newsbomb.al, ARRESTOHET brenda 1 ore polici që ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren

Arrestohet punonjësi i Policisë në Malësinë e Madhe pas denoncimit shokues në newsbomb.al. Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës...

PAMJE SHOKUESE +18/ Shefi i POLICISË ngacmon seksualisht vajzën 15 vjeçare: Hajde hyp në makinë (NËNA RREFEN TMERRIN- FOTO/ VIDEO)

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb.al. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka...

Lajmet e fundit