Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bergamo

Pas vdekjeve dramatike më në FUND një lajm i mirë nga BERGAMO, del nga spitali foshnja 22-ditësh i infektuar me COVID 19

Më në fund një lajm i mirë pas raportimeve dramatike nga Bergamo. Bëhet me dije se foshnja 22-ditësh i shtruar në...

Shtyhet 9 orë fluturimi Bergamo-Tiranë, kompania nuk jep asnjë informacion për qytetarët

Është shtyrë 9 orë fluturimi Bergamo-Itali. Mësohet se avioni duhet të ishte nisur na 14 :15 dhe është shtyrë për në orën 23:00. ...

Stadiumi i Bergamos në Itali, vishet me ngjyrat kuq e zi (Foto)

Stadiumi “Atleti Azzurri d'Italia” në Bergamo është veshur me ngjyrat kuq e zi për ndeshjen miqësore Shqipëri-Ukrainë. Në orën 20:30, Kombëtarja shqiptare...

Tifozët kuq e zi në mbështetje të lojtarëve, atmosferë festive para hotelit në Itali

Me dhjetra tifozë shqiptarë kanë qenë sot para hotelit ku po qëndron Kombëtarja në Bergamo të Italisë. Me flamuj në duar, tifozët kanë kënduar...

De Biasi tërhiqet dhe kërkon falje: Isha i ngarkuar emocionalisht, futbollistët i kam si fëmijët e mi

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Giovanni De Biassi dha sot në orën 18.30, një konferencë për shtyp në sallën e konferencave të stadiumit “Atleti...

Panik në avionin e linjës Rinas – Bergamo, pasagjeri tenton të hapë portën e emergjencës

Në kohën kur siguria në aeroporte dhe gjatë udhëtimeve ajrore ka arritur kulmin, në avionin e linjës Tiranë-Bergamo është shënuar një incident. ...

Lajm i mirë për Kristi Mazen, gjendet mëlçia për transplantin

Një lajm i mirë vjen nga Italia për vogëlushin shqiptar Kristi Mazen që vuan nga trumboza e mëlçisë. News24 njofton se është gjetur mëlçia...

Lajmet e fundit